средства защиты растений, удобрения, семена

Найновіші, стійкі до хвороб сорти яблук!

Cтійкі до хвороб сорти яблук та закладіть прибутковий, перспективний яблуневий сад!

Оріон 

Сорт стійкий до парші, середня стійкість до борошнистої роси. Співвідношення вмісту цукру
та кислоти врівноважене (Брікс 12,5). Диплоїдний, надзвичайно високоврожайний, плодоношення настає рано. Сила росту дерева та форма крони схожа до групи сортів Голден Делішес. Час достигання: початок - середина жовтня. Плід можна зберігати до квітня у звичайному сховищі, в процесі зберігання плід жовтіє, може з’явитись слабкий рум’янець. М’якоть щільна, соковита, хрустка. Придатний для інтегрованого та органічного вирощування.

Сіріус

Сорт стійкий проти парші. Трипроїдний, сильнорослий сорт. Ріст крони дерева сорту схожий на клони Джонаголд. Достигає на один-два тижні пізніше, ніж Голден Делішес. Плоди розташовані поодинці, великого розміру. За звичайного зберігання може зберігатись до квітня місяця. Плодоношення настає рано, не схильний до альтернації. Плоди середнього-великого розміру, округлі, надзвичайно ефектні. М’якоть жовта, щільна, дрібнозерниста, надзвичайно соковита, з багатим ароматом (Брікс 14,7). Придатний як до інтегрованого так і до органічного вирощування.

Луна

Сорт стійкий до парші, середня стійкість до борошнистої роси. Співвідношення вмісту цукру
та кислоти врівноважене (Брікс 12,5). Диплоїдний, надзвичайно високоврожайний, плодоношення настає рано. Сила росту дерева та форма крони схожа до групи сортів Голден Делішес. Час достигання початок-середина жовтня. Плід можна зберігати до квітня у звичайному сховищі, в процесі зберігання плід жовтіє, може з’явитись слабкий рум’янець. М’якоть щільна, соковита, хрустка. Придатний для інтегрованого та органічного вирощування.

Розела

Сорт стійкий проти парші та толерантний до борошнистої роси. Диплоїдний, дає систематичні та високі врожаї, плодоношення настає рано. Сорт середньої
сили росту. Достигає на тиждень раніше ніж сорт Голден Делішес. За звичайного зберігання може зберігатись до березня місяця. Розмір плоду середній або великий. Поверхня плоду на 90% покривається яскраво-червоним рум’янцем, з притаманними сочевичними плямами.
М’якоть середньої твердості, соковита, солодка, з низьким вмістом кислоти, ароматна. Сорт відмінно придатний для системи інтенсивного вирощування. Придатний для інтегрованого та біовирощування.

Ред Топаз

Сорт стійкий проти парші, толерантний до борошнистої роси. Основний сорт червоний, диплоїдна мутація. Слаборослий сорт. Плодоношення настає рано, для сорту характерні постійні та високі врожаї. Достигає на декілька днів пізніше, ніж Голден Делішес. За звичайного зберігання може зберігатись до березня місяця. Плід середнього або великого розміру, плоскої сферичної форми. Плід майже на 100% покритий червоним поверхневим забарвленням. М’якоть жовтувата, щільна, хрустка, надзвичайно смачна. Придатний до інтегрованого та органічного вирощування.

Чому саме Блу Бордо ми радимо використовувати для захисту саду та городу?
Выращивание рассады в кассетах
Агротехніка вирощування розсади Тютюну