Цибуля саджанка озима Шекспір/ Shakespeare 1 кг Netherlands
Сорт озимої цибулі Шекспір/ Shakespeare
Цей різновид можна дуже успішно використовувати як для посадки під зиму, так і при класичному весняному вирощуванні. Цей гібрид відноситься до ультраранніх сортів.
Його середній термін дозрівання дорівнює 2,5 місяцям, що є одним із найкращих показників у принципі. Як і у випадку з Радаром, урожай цибулин можна зібрати вже у травні чи на початку червня. При цьому цибулини дуже стійкі до стрілкування і не проростуть раніше часу, тому у даного сорту відмінно зберігається не тільки врожай, а й посадковий матеріал. Середня маса однієї цибулини коливається від 80 до 100 г - середній показник, якщо порівнювати з іншими сортами, зате ці цибулини непогано переносять морози і можуть витримати зниження температури до -18°С.
Це відбувається, завдяки міцним і щільним лускам, що становлять зовнішній покрив кореневища. У цих лусок золотистий відтінок, у той час як м'якоть у дозрілих плодів білого кольору. Голландія)
Осіння посадка озимої цибулі
Терміни посадки залежать від місцевого клімату та того, які прогнози погоди роблять синоптики. На питання про те, коли садити озиму цибулю, можна відповісти лише одне: її сіють за 28-30 днів до того, як почнеться сильне похолодання. Під сильним похолоданням розуміються заморозки, що переходять у постійні холоди. Але не можна сіяти озимину, коли надворі стоїть тепла погода. Максимальна температура, прийнятна для висадки, — 8-9°С, а бажано тоді, коли температура знизиться до 5-6°С. вітру. На грядці робляться неглибокі траншеї, до 5 см глибиною, в які і треба посадити сівок озимої цибулі. Відстань між грядками робиться до 20 см. Посів розраховується, виходячи з розмірів цибулин. Чим вони більші, тим більша дистанція між борознами на вибраній ділянці. Це правило працює і для окремих цибулин у ряду. Великі цибулини садять через кожні 10 див. ґрунт у міру пухкий і удобрений, бажано, щоб вона була нейтрального рівня кислотності. У надмірно кислому ґрунті недозрілі цибулини починають гнити і не можуть розумно визрівати. Не любить ця рослина і великої кількості бур'янів, тому грядці знадобиться додаткове прополювання.
Або обробка препаратом Челендж.
Гербіцид Челендж відмінно контролює хрестоцвіті бур'яни (гірчицю дику , рапсу, кучерявець Софії, грицики, ярутка, падалицю ріпаку), види щириці та лободи, гірчак, маки, підмаренник.
Загалом спектр ефективності поширюється на більше ста видів однорічних дводольних і деяких однодольних бур'янів. br /> 0,5 л/га. Після сходів культури. Норма витрати робочого розчину 200-300 л/га. Фаза розвитку культури - 12-14 ВВСН. Кількість обробок - 2 з інтервалом 10-14 днів.
Не обробляти культуру після фази розвиненого (2 см завдовжки) 6-го справжнього листа!
У грунті має бути достатня кількість калію, фосфору та азоту. Потрібно розуміти, що надлишок, наприклад, азоту, робить кореневища занадто м'якими, зате він провокує зростання зеленого пір'я, що корисно при вирощуванні озимини на перо. А ось якщо треба буде викопувати урожай, щоб отримати ріпку, рекомендуємо застосовувати добрива німецької компанії ARVI