Цибуля саджанка озима Штутгартер Стенфілд/ Stuttgarter Stenfild 0.5 кг Netherlands
TOP Onionsets BV Виробник TOP Onionsets B.V.Колір ЖовтийУпаковка ВаговіЦибуля саджанка озима Штутгартер Стенфілд/ Stuttgarter Stenfild 0.5 кг Netherlands
Цибуля саджанка озима Штутгартер Стенфілд/ Stuttgarter Stenfild- сорт з високим виходом раннього врожаю. За сприятливих умов та правильного догляду, урожай цибулі становить близько 400 кг із сотки. Виробник: Нідерланди (Голландія). вивели у Німеччині, але вона нічим не поступається дітищам голландських селекціонерів. Даний лук можна використовувати і для отримання зеленого пір'я, і для вирощування на ріпку. І в тому, і в іншій якості він добре себе показує. При вирощуванні на ріпку його врожайність дорівнює 4,5-5 кг із 1 кв. м грядок, хоча тут багато залежить від якості ґрунту та щільності посадки. Ще у Штутгартера Стенфілд висока швидкість дозрівання: від появи перших сходів до збирання врожаю проходить 66-73 дні.
Для цього різновиду характерні великі цибулини, маса яких коливається від 120 до 250 р. У них трохи плеската акуратна форма, щільна золотиста луска і біла м'якоть. Ще у них середньогострий смак, який характерний для багатьох різновидів озимої цибулі. Сорт стійкий до ряду грибкових захворювань, зокрема, до всіх різновидів борошнистої роси. Він довго зберігається і зберігає товарний вигляд, через що зручний для вирощування, як для домашнього використання, так і на продаж.
\
Терміни посадки залежать від місцевого клімату та того, які прогнози погоди роблять синоптики. На питання про те, коли садити озиму цибулю, можна відповісти лише одне: її сіють за 28-30 днів до того, як почнеться сильне похолодання. Під сильним похолоданням розуміються заморозки, що переходять у постійні холоди. Але не можна сіяти озимину, коли надворі стоїть тепла погода. Максимальна температура, прийнятна для висадки, — 8-9°С, а бажано тоді, коли температура знизиться до 5-6°С. вітру. На грядці робляться неглибокі траншеї, до 5 см глибиною, в які і треба посадити сівок озимої цибулі. Відстань між грядками робиться до 20 см. Посів розраховується, виходячи з розмірів цибулин. Чим вони більші, тим більше дистанція між борознами на вибраній ділянці. Це правило працює і для окремих цибулин у ряду. Великі цибулини садять через кожні 10 див. ґрунт у міру пухкий і удобрений, бажано, щоб він був нейтрального рівня кислотності. У надмірно кислому ґрунті недозрілі цибулини починають гнити і не можуть розумно визрівати. Не любить ця рослина і великої кількості бур'янів, тому грядці знадобиться додаткове прополювання. Або обробка препаратом Челендж.< /p>
Гербіцид Челендж відмінно контролює хрестоцвіті бур'яни (гірчицю дику, ріпаку, кучерявець Софії , грицики, ярутка, падалицю ріпаку), види щириці та лободи, гірчак, маки, підмаренник.
Загалом спектр ефективності поширюється на більше ста видів однорічних дводольних та деяких однодольних бур'янів.
ЛУК, ЧАСНИК</ em>
0,5 л/га. Після сходів культури. Норма витрати робочого розчину 200-300 л/га. Фаза розвитку культури - 12-14 ВВСН. Кількість обробок - 2 з інтервалом 10-14 днів.
Не обробляти культуру після фази розвиненого (2 см завдовжки) 6-го справжнього аркуша! Технологія вирощування озимих не розрахована на болотисті ґрунти, в яких цибулини згнивають задовго до повного визрівання. Окремо варто поговорити про удобрення ґрунтового шару при посадці озимої цибулі. Ця культура не любить свіжої органіки в ґрунті, так як подібне підживлення служить розсадником різних грибків. У свіжому гною, крім іншого, залишаються насіння бур'янів, які проростають раніше основної культури, тому грунт краще удобрити не перед тим, як буде проводитися посів, а приблизно за рік до того, як підійдуть терміни посадки. інакше цей посів може виявитися лише марнуванням часу та сил городника.
У ґрунті має бути достатня кількість калію, фосфору та азоту. Потрібно розуміти, що надлишок, наприклад, азоту, робить кореневища занадто м'якими, зате він провокує зростання зеленого пір'я, що корисно при вирощуванні озимини на перо. А ось якщо треба буде викопувати врожай, щоб отримати ріпку, рекомендуємо застосовувати добрива німецької компанії Arvi Fertis
Вносити добриво під озиму цибулю над весною, і перше внесення робиться незабаром після того, як зійде сніг та ґрунт відтає. Після цього основний догляд полягає у своєчасному поливанні та розпушуванні грядок. Якщо посів пройшов успішно, то незабаром після потепління на грядках з'являться перші зелені стрілки, але за ними прийдуть і шкідники, з якими треба буде боротися. Причому чим смачніший сорт вдалося посадити, тим більше він приверне до себе різних неприємних комах.
Культивування цибулі оптимально на супіщаних та суглинистих родючих землях, на кислих і важких він росте не дуже добре. Найкращими попередниками є картопля, кабачки, огірки, помідори, <a href="https://mirsemyan.com.