Protect Garden (Bayer)

Інсектицид Прованто Майт (Енвідор), 60 мл, Protect Garden (Bayer)

162256_uaІнсектицид Прованто Майт (Енвідор), 60 мл, Protect Garden (Bayer)У 2017 році в компанії Bayer відбулася реорганізація, через що з 2019 року весь її асортимент буде представлений французькою фірмою SBM Life Science. Офіційним дистриб'ютором препаратів Байєр в Україні є ДП "Світ Насіння". Залишки препарату Прованто Майт виробництва попередніх років під старою назвою Енвідор можуть бути у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню препарат Енвідор вироблятиметься лише під новою назвою Прованто Майт.
379 1 шт

Інсектицид Прованто Дуплет (Коннект), 50 мл, Protect Garden (Bayer)

162255_uaІнсектицид Прованто Дуплет (Коннект), 50 мл, Protect Garden (Bayer)У 2017 році в компанії Bayer відбулася реорганізація, через що з 2019 року весь її асортимент буде представлений французькою фірмою SBM Life Science. Офіційним дистриб'ютором препаратів Байєр в Україні є ДП "Світ Насіння". Залишки препарату Прованто Дуплет виробництва попередніх років під старою назвою Коннект можуть бути у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню препарат Коннект вироблятиметься лише під новою назвою Прованто Дуплет.
92 1 шт

Гербіцид Пантера 250 мл, Protect Garden (Bayer)

282058_uaГербіцид Пантера 250 мл, Protect Garden (Bayer)Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами у посівах овочевих, кормових та технічних культур.
328

Гербіцид Челлендж, 500 мл. Bayer (Байєр) Аналог-Тотріл

265022_uaГербіцид Челлендж, 500 мл. Bayer (Байєр) Аналог-ТотрілЗастосовують челендж на посівах цибулі, часнику після сходів культури, препарат також застосовують на соняшнику, моркви після посіву, але до отримання сходів культури. Умовами ефективності препарату є внесення його на дрібнокомкуватий грунт, на поверхні якого утворюється захисна плівка. Закладення в ґрунт препарат не потребує!
650617.5 10560.3 100

Фунгіцид Магнікур Нео (Консенто) 100 мл, Protect Garden (Bayer)

162312_uaФунгіцид Магнікур Нео (Консенто) 100 мл, Protect Garden (Bayer)Магнікур® Нео 450 SC КС – новий комбінований фунгіцид системно-проникаючої дії для захисту томатів та картоплі від альтернаріозу та фузаріозу, а цибулі – від пероноспороу. Має властивість стимулятора росту та розвитку рослин. Найкращі фунгіцидні якості Магнікур Нео 450 SC КС демонструє під час профілактичних цілей, тобто до прояву ознак хвороб, діючи на ранні стадії розвитку патогену. Консенто® має високу спорідненість із восковим шаром листя та утворює у поверхневих тканинах міцний захисний екран.
259

Інсектицид Прованто Вернал (Каліпсо), 100 мл, Protect Garden (Bayer)

162253_uaІнсектицид Прованто Вернал (Каліпсо), 100 мл, Protect Garden (Bayer)Прованто Вернал (Каліпсо) - системний інсектицид контактної та кишкової дії, який дозволяє контролювати широкий спектр шкідників саду та городу. За умови дотримання рекомендованих норм витрати препарат є безпечним для бджіл, дозволяє проводити обприскування також і під час цвітіння.
692

Фунгіцид Магнікур Фіно (Інфініто) 500 мл, Protect Garden (Bayer)

125092_uaФунгіцид Магнікур Фіно (Інфініто) 500 мл, Protect Garden (Bayer)У 2017 році в компанії Bayer відбулася реорганізація, через що з 2019 року весь її асортимент буде представлений французькою фірмою SBM Life Science. Залишки препарату Магнікур Фіно виробництва попередніх років під старою назвою Інфініто можуть бути присутніми у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню препарат Інфініто вироблятиметься лише під новою назвою Магнікур Фіно.
918

Протруйник Тексио Велум (Престиж), 500 мл, Protect Garden (Bayer)

125073_uaПротруйник Тексио Велум (Престиж), 500 мл, Protect Garden (Bayer)Тексио Велум (Престиж) поєднує надзвичайно ефективний захист картоплі, овочів, саду від шкідників і хвороб одночасно з «антистресовим» ефектом стимуляції рослин. Це препарат для обробки бульб картоплі перед посадкою та замочування кореневої системи овочевих культур, що запобігає поширенню таких шкідників як колорадський жук, дротяника, несправжні дротяника, личинки травневих жуків, цикадки, попелиці, трипси, молі, блішки.
1236

Протруйник Тексио Велум (Престиж), 60 мл, Protect Garden (Bayer)

125071_uaПротруйник Тексио Велум (Престиж), 60 мл, Protect Garden (Bayer)Неперевершений захист картоплі, овочів та саджанців від колорадського жука, ґрунтових шкідників та хвороб з самого початку росту та розвитку рослин. бульб.
193

Протруйник Тексио Велум (Престиж), 20 мл, Protect Garden (Bayer)

125060_uaПротруйник Тексио Велум (Престиж), 20 мл, Protect Garden (Bayer)Неперевершений захист картоплі, овочів та саджанців від колорадського жука, ґрунтових шкідників та хвороб з самого початку росту та розвитку рослин. бульб.
69

Гербіцид Пермаклін Ліквід (Зенкор Ліквід) 20 мл, Protect Garden (Bayer)

125004_uaГербіцид Пермаклін Ліквід (Зенкор Ліквід) 20 мл, Protect Garden (Bayer)Пермаклін Ліквід (Зенкор Ліквід) дозволяє досягти рівноцінного, а іноді навіть кращого ефекту, ніж при використанні Пермаклін Ліквід (Зенкор Ліквід), без збільшення норми застосування. Рідка формуляція підвищує активність діючої речовини, покращує якість та стабільність робочого розчину, а також зменшує ризик утворення осаду під час приготування бакових сумішей.
86

Інсектицид Ініціатор, 10 пігулок, Bayer-SBM

230659_uaІнсектицид Ініціатор, 10 пігулок, Bayer-SBMІніціатор сприяє швидкому зростанню та розвитку декоративних та плодових рослин. Комбінація діючої речовини та поживних речовин у препараті посилюють дію один одного. Дія як добрива: Повільне розчинення таблетки викликає тривале забезпечення рослини поживними речовинами (азотом, фосфором, калієм і магнієм) через коріння. Ініціатор застосовують при посадці саджанців на постійне місце вирощування, а також у період їх вегетації. При посадці саджанців вносять у посадочну яму 1-2 таблетки препарату Ініціатор.
120 за 1 упаковку

Інсектицид Прованто Отек (Протеус), 50 мл, Protect Garden (Bayer)

162257_uaІнсектицид Прованто Отек (Протеус), 50 мл, Protect Garden (Bayer)Прованто Отек (Протеус) – системно-контактний комбінований інсектицид широкого спектру дії. Препарат має дві діючі речовини з різними механізмами дії та нову унікальну форму препарату - масляну дисперсію типу O-TEQ, яка захищена патентом. Під час обприскування краплі олії, що містять діючу речовину, рівномірно розподіляються у воді.
157 1 шт

Фунгіцид Магнікур Стар (Флінт Стар), 5 мл, Protect Garden (Bayer)

125114_uaФунгіцид Магнікур Стар (Флінт Стар), 5 мл, Protect Garden (Bayer)У 2017 році в компанії Bayer відбулася реорганізація, через що з 2019 року весь її асортимент буде представлений французькою фірмою SBM Life Science. Офіційним дистриб'ютором препаратів Байєр в Україні є ДП "Світ Насіння". Залишки препарату Магнікур Стар виробництва попередніх років під старою назвою Флінт Стар можуть бути присутніми у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню препарат Флінт Стар вироблятиметься лише під новою назвою Магнікур Стар.
45 1 шт

Гербіцид Тотріл, 100 мл. Bayer (Байєр)

124996_uaГербіцид Тотріл, 100 мл. Bayer (Байєр)Тотрил ® 225 EC - надійний засіб для післясходового контролю однорічних дводольних бур'янів у посівах цибулі та часнику. Тотрил ® 225 EC – надійний засіб для післясходового контролю однорічних дводольних бур'янів у посівах цибулі та часнику, розроблений спеціально для захисту цих культур.
185 1 шт150 10112.7 100

Інсектицид Белем 60 г., Protect Garden (Bayer)

292406_uaІнсектицид Белем 60 г., Protect Garden (Bayer)Белем - це гранульований інсектицид контактно-кишкової дії для боротьби з комплексом шкідників (дротяника, дзиги, личинки хруща, личинки підгризаючих совок, цибулева муха, та інші) у посівах польових та овочевих культур та посадках картоплі
52

Фунгіцид Магнікур Сенсейшен (Луна Сенсейшен) 3,5 мл, Protect Garden (Bayer)

162318_uaФунгіцид Магнікур Сенсейшен (Луна Сенсейшен) 3,5 мл, Protect Garden (Bayer)Місяць Сенсейшен – фунгіцид комбінованої дії з інноваційною серією Місяць, розроблений для захисту плодових культур. Відзначається широким спектром впливу на патогени як насіннячкові, так і кісточкові культури. Разом з препаратом Флінт Стар формує цілісну систему захисту плодів. Механізм дії: флуопірам блокує мітохондріальне дихання в клітинах патогену, а трифлоксистробін блокує мітохондріальне дихання в клітинах патогену.
47

Фунгіцид Магнікур Енерджі (Превікур Енерджі), 500 мл, Protect Garden (Bayer)

162315_uaФунгіцид Магнікур Енерджі (Превікур Енерджі), 500 мл, Protect Garden (Bayer)Магнікур Енерджі" (Превікур Енерджі) -препарат системної дії з ефектом стимуляції росту рослин. Застосовується проти пероноспорозу та кореневих гнил на огірках і на томатах - проти кореневих гнил.
986

Фунгіцид Магнікур Енерджі (Превікур Енерджі), 60 мл, Protect Garden (Bayer)

162314_uaФунгіцид Магнікур Енерджі (Превікур Енерджі), 60 мл, Protect Garden (Bayer)Магнікур Енерджі" (Превікур Енерджі) -препарат системної дії з ефектом стимуляції росту рослин. Застосовується проти пероноспорозу та кореневих гнил на огірках і на томатах - проти кореневих гнил.
179

Фунгіцид Консенто 500 мл (Bayer) Protect Garden (Bayer)

162313_uaФунгіцид Консенто 500 мл (Bayer) Protect Garden (Bayer)Комбінований фунгіцид системно-проникаючої дії для захисту томатів та картоплі від альтернаріозу та фузаріозу, а цибулі – від пероноспороу. Має властивість стимулятора росту та розвитку рослин. Найкращі фунгіцидні якості Консенто демонструє під час профілактичних цілей, тобто до прояву ознак хвороби, діючи на ранні стадії розвитку патогену. Консенто має високу спорідненість із восковим шаром листя і утворює у поверхневих тканинах міцний захисний екран.
570

Фунгіцид Магнікур Фіно (Інфініто) 60 мл, Protect Garden (Bayer)

162310_uaФунгіцид Магнікур Фіно (Інфініто) 60 мл, Protect Garden (Bayer)У 2017 році в компанії Bayer відбулася реорганізація, через що з 2019 року весь її асортимент буде представлений французькою фірмою SBM Life Science. Залишки препарату Магнікур Фіно виробництва попередніх років під старою назвою Інфініто можуть бути присутніми у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню препарат Інфініто вироблятиметься лише під новою назвою Магнікур Фіно.
120

Фунгіцид Магнікур Фіно (Інфініто) 15 мл, Protect Garden (Bayer)

162259_uaФунгіцид Магнікур Фіно (Інфініто) 15 мл, Protect Garden (Bayer)Магнікур Фіно 61 SC, 687,5 КС (Інфініто) - інновативний фунгіцид з повною системною дією для захисту картоплі та овочевих культур від хвороб. Препарат діє як профілактично, і при ураженні хворобами, зберігаючи свою ефективність протягом багато часу.
45 49

Інсектицид Прованто Отек (Протеус), 500 мл, Protect Garden (Bayer)

162258_uaІнсектицид Прованто Отек (Протеус), 500 мл, Protect Garden (Bayer)Прованто Отек (Протеус) – системно-контактний комбінований інсектицид широкого спектру дії. Препарат має дві діючі речовини з різними механізмами дії та нову унікальну форму препарату - масляну дисперсію типу O-TEQ, яка захищена патентом.
1202

Інсектицид Прованто Максі (Конфідор Максі) 5 г, Protect Garden (Bayer)

162252_uaІнсектицид Прованто Максі (Конфідор Максі) 5 г, Protect Garden (Bayer)Прованто Максі (Конфідор Максі), ст. г. - це високоефективний малотоксичний інсектицид системної та контактної дії проти широкого спектру шкідників саду та городу, дуже тривалого періоду захисту, з додатковими властивостями захисту від небезпек – хвороб, посухи, спеки, холоду, перепаду температур.
43

Фунгіцид Магнікур Нео (Консенто) 20 мл, Protect Garden (Bayer)

125108_uaФунгіцид Магнікур Нео (Консенто) 20 мл, Protect Garden (Bayer)У 2017 році в компанії Bayer відбулася реорганізація, через що з 2019 року весь її асортимент буде представлений французькою фірмою SBM Life Science. Офіційним дистриб'ютором препаратів Байєр в Україні є ДП "Світ Насіння". Залишки препарату Магнікур Нео виробництва попередніх років під старою назвою Консенто можуть бути присутніми у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню препарат Консенто вироблятиметься лише під новою назвою Магнікур Нео.
52 65

Фунгіцид Магнікур Буст (Альєт), 10 г, Protect Garden (Bayer)

125103_uaФунгіцид Магнікур Буст (Альєт), 10 г, Protect Garden (Bayer)"Магнікур Буст" (Альєтт) - системний фунгіцид для захисту огірків від пероноспорозу (хибна борошниста роса). "Магнікур Буст" (Альєтт) швидко проникає всередину рослини і пересувається з висхідним і низхідним рухом. Пригнічує проростання грибкових спор та блокує подальше поширення хвороби. Препарат посилює захисні властивості рослин проти проникнення інфекції.
27

Фунгіцид Магнікур Гард (Тельдор) 8 г, Bayer-SBM Life Science

125098_uaФунгіцид Магнікур Гард (Тельдор) 8 г, Bayer-SBM Life ScienceМагнікур Гард (Тельдор) - новий малотоксичний, системний фунгіцид для боротьби з сірою гниллю та іншими хворобами плодово-ягідних культур та виноградників. Магнікур Гард (Тельдор) також забезпечує захист плодів при зберіганні та зберігає їхню якість при транспортуванні. Після того як Магнікур Гард (Тельдор) потрапляє на поверхню рослини, його діюча речовина утворює плівку, яка запобігає проникненню патогенів до тканини рослини. Ця плівка не зникає з поверхні рослини, що забезпечує тривалий період дії фунгіциду. Локалізований системний розподіл діючої речовини у рослині відрізняє його як від контактних фунгіцидів, так і від типових системних фунгіцидів.
49

Фунгіцид Магнікур Енерджі (Превікур Енерджі), 10 мл, Protect Garden (Bayer)

125089_uaФунгіцид Магнікур Енерджі (Превікур Енерджі), 10 мл, Protect Garden (Bayer)Магнікур Енерджі" (Превікур Енерджі) -препарат системної дії з ефектом стимуляції росту рослин. Застосовується проти пероноспорозу та кореневих гнил на огірках і на томатах - проти кореневих гнил.
38

Інсектицид Прованто Отек (Протеус), 14 мл, Protect Garden (Bayer)

125047_uaІнсектицид Прованто Отек (Протеус), 14 мл, Protect Garden (Bayer)Прованто Отек (Протеус) – системно-контактний комбінований інсектицид широкого спектру дії. Препарат має дві діючі речовини з різними механізмами дії та нову унікальну форму препарату - масляну дисперсію типу O-TEQ, яка захищена патентом.
49

Інсектицид Прованто Вернал (Каліпсо), 2 мл, Protect Garden (Bayer)

125042_uaІнсектицид Прованто Вернал (Каліпсо), 2 мл, Protect Garden (Bayer)Прованто Вернал (Каліпсо) - системний інсектицид контактної та кишкової дії, який дозволяє контролювати широкий спектр шкідників саду та городу.
20 231

Інсектицид Ініціатор, 12кг/4800 таблеток, Bayer

125040_uaІнсектицид Ініціатор, 12кг/4800 таблеток, BayerІніціатор сприяє швидкому зростанню та розвитку декоративних та плодових рослин. Комбінація діючої речовини та поживних речовин у препараті посилюють дію один одного. Дія як добрива: Повільне розчинення таблетки викликає тривале забезпечення рослини поживними речовинами (азотом, фосфором, калієм і магнієм) через коріння. Ініціатор застосовують при посадці саджанців на постійне місце вирощування, а також у період їх вегетації. При посадці саджанців вносять у посадочну яму 1-2 таблетки препарату Ініціатор.
4200040000 2

Інсектицид Прованто Дуплет (Коннект), 10 мл, Protect Garden (Bayer)

125028_uaІнсектицид Прованто Дуплет (Коннект), 10 мл, Protect Garden (Bayer)У 2017 році в компанії Bayer відбулася реорганізація, через що з 2019 року весь її асортимент буде представлений французькою фірмою SBM Life Science. Офіційним дистриб'ютором препаратів Байєр в Україні є ДП "Світ Насіння". Залишки препарату Прованто Дуплет виробництва попередніх років під старою назвою Коннект можуть бути у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню препарат Коннект вироблятиметься лише під новою назвою Прованто Дуплет.
22

Інсектицид Прованто Майт (Енвідор), 5 мл, Protect Garden (Bayer)

125025_uaІнсектицид Прованто Майт (Енвідор), 5 мл, Protect Garden (Bayer)Прованто Майт (Енвідор) – акарицид контактно-системної дії з широким спектром активності для захисту плодових та овочевих культур від рослинноїдних павутинних кліщів.
38

Інсектицид Прованто Максі (Конфідор Максі) 1 г, Protect Garden (Bayer)

125009_uaІнсектицид Прованто Максі (Конфідор Максі) 1 г, Protect Garden (Bayer)"Прованто Максі"-Конфідор Максі, ст. г. - це високоефективний малотоксичний інсектицид системної та контактної дії проти широкого спектру шкідників саду та городу, дуже тривалого періоду захисту, з додатковими властивостями захисту від небезпек – хвороб, посухи, спеки, холоду, перепаду температур.
13

Інсектицид Прованто Профі, (Децис Профі)1 г, Protect Garden (Bayer)

125008_uaІнсектицид Прованто Профі, (Децис Профі)1 г, Protect Garden (Bayer)Прованто Профі", (Децис Профі) діє контактно-кишковим шляхом і знищує шкідника, впливаючи на його нервову систему. Крім того, для деяких видів шкідників препарат має додатковий відлякує. Препарат діє дуже швидко - від декількох секунд до декількох хвилин.
17

Гербіцид Пермаклін Ліквід (Зенкор Ліквід) 100 мл, Protect Garden (Bayer)

125003_uaГербіцид Пермаклін Ліквід (Зенкор Ліквід) 100 мл, Protect Garden (Bayer)Пермаклін Ліквід (Зенкор Ліквід) дозволяє досягти рівноцінного, а іноді навіть кращого ефекту, ніж при використанні Пермаклін Ліквід (Зенкор Ліквід), без збільшення норми застосування. Рідка формуляція підвищує активність діючої речовини, покращує якість та стабільність робочого розчину, а також зменшує ризик утворення осаду під час приготування бакових сумішей.
372