Насіння Мікрозелень Люцерна, Мікрогрін 100г WoS
335823_ua 335823_ua 55₴44₴
232.46₴
5
World of Seeds Упаковка МініТермін дозрівання УльтрараннійВиробник World of SeedsНасіння Мікрозелень Люцерна, Мікрогрін 100г WoS
World of Seeds Упаковка МініТермін дозрівання УльтрараннійВиробник World of SeedsНасіння Мікрозелень Люцерна, Мікрогрін 100г WoS
Назва «Альфа Альфа» означає «батько всієї їжі». Пророщена люцерна – дивовижний цілитель. Всього чайна ложка (близько 5 г) люцерни для пророщування дає до 50 г найпотужнішого за цілющим ефектом живого продукту. Молоді паростки люцерни мають м'який приємний смак і досить легкий горіховий аромат. У кулінарії їх часто додають в овочеві салати, сендвічі, смузі та інші страви. Простки люцерни - це низькоенергетичний продукт (23 ккал / 100 г) Вони також містять 3,99% рослинного білка, 2,1% біодоступних вуглеводів і 1,9% клітковини, також є джерелом калію (79 мг/100 г), фосфору (70 мг/100 г), кальцію. (32 мг/100 г) та магнію (27 мг/100 г), вони також містять кислоти з сімейства омега-6 (234 мг/100 г), а також омега-3 (175 мг/100 г). Вони є смачним доповненням до сніданку та салатів. Люцерна використовується у всьому світі як харчовий інгредієнт у сироїдських та вегетаринських стравах. Сучасні наукові дослідження чітко підтверджують, що листя і стебла люцерни містять велику кількість рослинного білка, а також вітамінів і мінералів. У їх складі можна перерахувати зустрічаються вітаміни групи В: В1, В6, В12, вітаміни С, D, Е та К, а також велика кількість бета-каротину. З мінералів, що містяться в люцерні, заслуговують на особливу увагу залізо, калій, марганець, фосфор та кальцій. Крім того, листя люцерни мають високу концентрацію фітоактивних речовин, таких як альфа-каротин, хлорофіл, кумарин, криптоксантин, даїдзеїн, фумарова кислота, лимон, лютеїн, сапоніни, стигмастерол та багато інших. Речовини, що містяться в люцерні, сприяють всмоктування та всмоктування білка, вуглеводів, кальцію та заліза з просвіту травної системи.
Як вживати паростки люцерни? Зрозуміло, у свіжому вигляді! Додавати до салатів, супів, бутербродів… тобто, буквально, в будь-яку страву, в якій смак свіжого зеленого горошку буде доречний.
Заповніть ємність для пророщування торфом або землею (можна використовувати спеціальну ємність для пророщування на воді). Через 7-10 днів (залежно від культури), у фазі першої пари справжнього листя (2-5 см), мікрозелень готова до збирання і містить максимальну кількість корисних речовин. Соковиті паростки готові до споживання. Коріння видаліть.
661