средства защиты растений, удобрения, семена

АЛЬЄТТ, «Знайомий Незнайомець» - від компанії Bayer.

«Знайомий Незнайомець» - захист овочевих та плодових культур від хвороб!

 

     З найбільш поширених хвороб огірків та  цибулі виділяють пероноспороз або несправжню борошнисту росу , суниць – фітофторозну гниль плодів.

     Пероноспороз  проявляється у вигляді округлих і чотирикутних жовто-бурих плям, які з нижнього боку за підвищеної вологості вкриті сіро-фіолетовим нальотом. В разі сильного ураження листки стають крихкими, уражена тканина випадає, а листок стає дірчастим або від нього залишається тільки черешок.

   

Компанія «СБМ Лайф Саєнс»  пропонує на споживчому ринку засобів захисту рослин високоефективний фунгіцид АЛЬЄТТ виробництва фірми Байєр АГ, який надійно захищає огірки,  цибулю від пероноспорозу,  суниці від фітофторозної гнилі, яблуню, грушу, персик, черешню від фітофторозної гнилі «кореневої шийки», та яблуню від бактеріального опіку

Суниця вражається збудником шкірястої гниля плодів Phytophtora cactorum  ще  в розсадниках, і сиптоми хвороби вельми приховані. Тільки через рік, коли врожай вже майже сформовано, на плодах з’являються сухі «шкірясті» утиснені плями. Втрати врожаю можуть бути навіть стовідсоткові.  Тому обов’язково проводити профілактичне обприскування Альєттом розсади суниці  у попередньому році

 

  Діюча речовина препарату Альєтт - фосетил алюмінію -   є унікальною діючою речовиною – і в сенсі пересування по рослині, і в якості механізму дії.

Це  один з лічених препаратів, який здатен пересуватися рослиною в обох напрямках – акропетально і базіпетально, знизу догори і з гори донизу, до молодих пагонів і молодих коренів. Причому проникнення відбувається миттєво, а повне насичення рослини діючою речовиною настає протягом однієї години.

Стосовно дії на патоген розрізняється безпосередній фунгіцидний ефект – і ефект стимулювання стійкості рослини.

Фунгіцидна дія  найкраще проявляється за умов профілактичної обробки і виглядає як пригнічення прорастання зооспор або конідій і гальмування розвитку міцелію гриба.

Але Фосетилу алюмінію притаманний також унікальний ефект імуностимулятора.

Наявність його в клітинах рослини спонукає її до посиленого синтезу деяких білків і фітоалексинів, які перешкоджають проникненню  патогена в рослинні клітини.

Необроблена рослина також здатна їх виробляти, але в набагато меншому обсязі і суттєво  повільніше. 

Таким чином , подвійний механізм дії Альєтту є дійсно унікальним

Донині невідомо жодного патогену, який проявив би ознаки стійкості до фосетилу, отже присутність Альєтту в системах захисту є запорукою успіху.

Призначення, рекомендації щодо застосування.

КультураХворобиНорма витрати, г/соткаСтрок останньої обробки в днях до збирання врожаюМаксимальна кратність обробок

Огірки відкритого грунту

Несправжня борошниста роса (Peronospora cubensis)

12-2073

Цибуля (насінники)

Peronospora humili

Peronospora destructor

Фітофторозна, гниль плодів

12-20205

Cуниці (розсадники)

40-2

Яблуня, груша, персик, черешня

Бактеріальний опік
Гниль плодів

Фітофторозна гниль кореневої шийки


30


розчин  0,5%-1,0л/дерево
302

 


Проти фітофторозної гнилі кореневої шийки  яблуні, груші, персику, черешні – проводять полив 0,5% розчином 0,5-1,0л/дерево (перша обробка після цвітіння, друга через 4-5 тижнів після першої).Обприскування проводять в період вегетації огірків та яблуні 0,3% водною суспензією препарату, цибулі – 0,4%, суниць – 0,2%.

     Слід пам,ятати, що АЛЬЄТТ є профілактичним препаратом, який підсилює функції захисту рослин від патогена. Тому перший обробіток культури слід проводити завчасно, за сигналом служби прогнозів. У крайньому випадку, обробіток АЛЬЄТТОМ слід проводити при появі перших ознак хвороби.

     Обприскування проводять свіжовиготовленим розчином в безвітряну суху погоду рано вранці або під вечір, рівномірно змочуючи листки рослин розчином. Не допускайте стікання робочого розчину з листя. Норма витрати робочої рідини 1 л на 10 кв. м

     Альєтт зареєстрований для роздрібного продажу населенню для огірків відкритого грунту та поставляється в пакеті місткістю 10г.

В чому полягає унікальність АЛЬЄТТУ?

АЛЬЄТТ стимулює природні функції самозахисту рослини, завдяки чому  набувається імунітет до збудника інфекції.

АЛЬЄТТ має тривалу профілактичну дію і дозволяє скоротити кількість обробок.

АЛЬЄТТ швидко проникає в рослину, і дія препарату практично не залежить від погодних умов.

Более подробную информацию о пропорциях и нормах применения препарата найдете в описании продукта на сайте ДП "Мир Семян".  Перед использованием, внимательно изучите инструкцию непосредственно на упаковке товара.

 

Комплексні добрива без хлору- Compo Expert - NovaTec
Статья 1
"Конфидор Макси" - КЛАСИКА защиты сада и огорода отвредителей