средства защиты растений, удобрения, семена
  • Обзор глобального рынка овощей,
  • Бизнес семян овощей в Сингенте - 150 лет инноваций,
  • Бизнес семян овощей в Сингенте - 150 лет инноваций,
  • Инновации Сингенты для удовлетворения потребностей клиентов,
  • Семена овощей в Сингенте: основные культуры по регионам,
  • 36 научно-исследовательских центра Сингенты по семенам овощей в мире,
  • 40+ основных центров производства и поставки семян овощей в мире,
  • Команда бизнеса семян овощей в Украине.
Що необхідно знати тютюноводам при закладанні парників і вирощуванні розсади? Перш за все, визначити розмір розсадника, що залежить від посівної площі тютюну в господарстві з 1м2 розсадника на біопаливі виходить 2500 рослин тютюну придатних для садіння.
Цукровий буряк: від сівби – до збирання №5. В АФ «Колос» вже зібрали хороший врожай Сезон збирання цукрового буряку буде ще тривати в Україні два місяці, але в деяких господарствах цей відповідальний момент вже завершено.
«Майстерня садівництва» на Чернівеччині від компанії «Сингента»: шлях українського яблука до елітної якості
Цукровий буряк: від сівби – до збирання №4
Цукровий буряк: від сівби до збирання. Леонід Центило: «Ми боремося за вирощування цукрового буряку в Україні»
Цукровий буряк: від сівби – до збирання №3
Вологи обмаль, але буряки почуваються добре
Триває проект «Цукровий буряк: від сівби – до збирання», який започаткував журнал «АгроЕліта» разом із лідером в галузі насінництва цукрових буряків «Сесвандерхаве-Україна» та агрофірмою «Колос» . У циклі статей ми досліджуємо різні фази вирощування солодкого кореня – від квітня і до жовтня, від сівби – до його заготівлі.
Цукровий буряк: від сівби – до збирання №2 Заморозки на буряк не вплинули, лише затримали вегетацію Журнал «АгроЕліта» разом із лідером в галузі насінництва цукрових буряків «Сесвандерхаве-Україна» та агрофірмою «Колос», яка працює с. Пустоварівка Сквирського району, що на Київщині, продовжує проект «Цукровий буряк: від сівби – до збирання». Від квітня і до жовтня у циклі статей ми відслідковуватимемо різні фази розвитку солодкого коренеплоду – від сівби цукрового буряку до його збирання і переробки.
Цукровий буряк: від сівби – до збирання №1 Якісна підготовка ґрунту – запорука успішного посіву. Орієнтуючись на потреби та вимоги сучасних аграріїв, враховуючи необхідність розвитку професійного буряківництва в Україні, журнал «АгроЕліта» спільно з компанією «Сесвандерхаве», яка є світовим лідером в насінництві цукрового буряку, натхненно розпочинає проект «Цукровий буряк: від сівби – до збирання».