средства защиты растений, удобрения, семена
Цукровий буряк: від сівби – до збирання №3
Вологи обмаль, але буряки почуваються добре
Триває проект «Цукровий буряк: від сівби – до збирання», який започаткував журнал «АгроЕліта» разом із лідером в галузі насінництва цукрових буряків «Сесвандерхаве-Україна» та агрофірмою «Колос» . У циклі статей ми досліджуємо різні фази вирощування солодкого кореня – від квітня і до жовтня, від сівби – до його заготівлі.
Цукровий буряк: від сівби – до збирання №2
Заморозки на буряк не вплинули, лише затримали вегетацію

Журнал «АгроЕліта» разом із лідером в галузі насінництва цукрових буряків «Сесвандерхаве-Україна» та агрофірмою «Колос», яка працює с. Пустоварівка Сквирського району, що на Київщині, продовжує проект «Цукровий буряк: від сівби – до збирання». Від квітня і до жовтня у циклі статей ми відслідковуватимемо різні фази розвитку солодкого коренеплоду – від сівби цукрового буряку до його збирання і переробки.
Цукровий буряк: від сівби – до збирання №1
Якісна підготовка ґрунту – запорука успішного посіву.
Орієнтуючись на потреби та вимоги сучасних аграріїв, враховуючи необхідність розвитку професійного буряківництва в Україні, журнал «АгроЕліта» спільно з компанією «Сесвандерхаве», яка є світовим лідером в насінництві цукрового буряку, натхненно розпочинає проект «Цукровий буряк: від сівби – до збирання».
Попередники овочевих культур

Недотримання правильного чергування,тобто сівозміни у посівах овочів,

створює умови для розвитку шкідників та хвороб ,сприяє накопиченню в грунті токсинів ,та підвищує забур’яненість посівів.

Принцип сівозміни полягає в тому,що попередники готують грунт під наступну культуру. Тому під час складання сівозмін потрібно враховувати потребу рослин в елементах живлення , їх біологічну родину , зараженість грунту шкідниками та хворобами.
Огірок – вологолюбна культура , але надлишкова кількість вологи веде до розвитку і поширення грибкових хвороб. Своєчасне виявлення осередку ураження та заходи захисту перешкоджають масовому захворюванню рослин.
Богатые витаминами, полезными минералами и клетчаткой, овощи являются жизненно необходимыми для организма человека. В интернет-магазине «Мир Семян» как начинающий садовод, так и опытный дачник найдёт большой выбор семян овощей с детальными описаниями и красочными фотографиями. Какие из овощей высеваются непосредственно в грунт, а какие через рассаду – ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте на страничках нашего сайта...